Directie

  • Claudia Cammaert-directie
    Vervangend directeur

Secretariaat

  • Karine Broothaerts-secretariaat
    Secretariaatsmedewerker op maandag + dinsdag + tweewekelijks woensdag
  • Shauni Arijs-secretariaat
    Secretariaatsmedewerker

Beleid en ondersteuning

  • Anke van den Meijdenberg-beleid-en-ondersteuning
    Zorgcoördinator kleuterafdeling
  • Kaatje Van Den Bergh-beleid-en-ondersteuning
    SES-leerkracht kleuterafdeling
  • Tamara Verhamme-beleid-en-ondersteuning
    SES-leerkracht kleuterafdeling + klasleerkracht K3A op woensdag
  • Els De Wilde-beleid-en-ondersteuning
    Zorgcoördinator + SES-ondersteuner lagere afdeling
  • Mieke Bogaert-beleid-en-ondersteuning
    SES-leerkracht lagere afdeling, dinsdag- en donderdagnamiddag L4B, woensdag L2B

Kleuterafdeling

  • Tina Lievens-kleuterteam
    Klasjuf K1A
  • An Vandenstorme-kleuterteam
    Klasjuf K1B
  • Jana Geerts (ter vervanging van Inge Lerno)-kleuterteam
    Klasjuf K1C
  • Katleen Coppens-kleuterteam
    Kinderverzorgster K0 en K1
  • Stefanie Janssens-kleuterteam
    Klasjuf K2A
  • Barbara Van den Borre-kleuterteam
    Klasjuf K2B
  • Saskia Meganck-kleuterteam
    Klasjuf K3A
  • Nadine Eeman-kleuterteam
    Klasjuf K3B
  • Nicolas Willems-kleuterteam
    Leerkracht lichamelijke opvoeding - turnen kleuterafdeling

Lagere afdeling

  • Lies Van Der Wulst-lagere-afdeling
    Klasjuf L1B
  • Marina Van der Heyden-lagere-afdeling
    Klasjuf L1A
  • Katrien Asselman-lagere-afdeling
    Klasjuf L2A
  • Shari Stuerebaut-lagere-afdeling
    Klasjuf L2B
  • Annabel Petit-lagere-afdeling
    Klasjuf L3A
  • Joachim Hoebeke-lagere-afdeling
    Klasleerkracht L3B
  • Katrien De Jonghe-lagere-afdeling
    Klasjuf L4A
  • Natalie Malyster-lagere-afdeling
    Klasjuf L4B
  • Els Abé-lagere-afdeling
    Klasjuf L5A
  • Shana Cooreman-lagere-afdeling
    Klasjuf L5B
  • Ann Ghysels-lagere-afdeling
    Klasjuf L6A
  • Elisa Van Brantegem-lagere-afdeling
    Klasjuf L6B
  • Johan De Braekeleer-lagere-afdeling
    Leerkracht lichamelijke opvoeding - turnen lagere afdeling + 1u K3
  • Jelle Eylenbosch-lagere-afdeling
    Leerkracht lichamelijke opvoeding - zwemmen K3 t.e.m. L6
  • Inès Wynant-lagere-afdeling
    Leerkracht katholieke godsdienst
  • Hilde Mangelinckx-lagere-afdeling
    Leerkracht katholieke godsdienst (enkel L3 op vrijdag)
  • Lieve Van Melkebeke-lagere-afdeling
    Leerkracht niet-confessionele zedenleer (donderdag)
  • Sara De Pauw-lagere-afdeling
    Leerkracht niet-confessionele zedenleer (vrijdag)
  • Renaat Paternoster-lagere-afdeling
    Leerkracht protestantse godsdienst
  • Zakiya Zahoual-lagere-afdeling
    Leerkracht islamitische godsdienst

Opvang

  • Shauni Theys-opvang
    Opvang kleuters
  • Lissa D'Hoe-opvang
    Opvang kleuters
  • Greet De Ryck-opvang
    Opvang lager
  • Jolien Coppens-opvang
    Opvang lager

Onderhoudspersoneel

  • Lore Gordts-onderhoudspersoneel
    Onderhoud
  • Carina De Brabanter-onderhoudspersoneel
    Onderhoud
  • Rudy Scheerlinck-onderhoudspersoneel
    Klusjesman + buschauffeur
  • Dimitri-onderhoudspersoneel
    Klusjesman + buschauffeur